Виготовлення та розробка нагородної та сувенірної продукції

Медалі, ордени, значки,
бронзові статуетки, ювелірні вироби, грамоти та дипломи,
корпоративні подарунки

Підпишіться на розсилку від компанії виробника №1 в Україні. Будьте в курсі НОВИН, НОВИНОК в нашій галузі!

API access error

  ТОВ "ГАРАНТ І ПАРТНЕРИ"    
  03022 м. Київ, вул. Васильківська 32 офіс 777 (біля ст. метро Васильківська)  
  Пн - Пт з 9.00 до 18.00
  (044) 353-37-77
(050) 418-34-63
(098) 363-00-00

Для клієнтів: 

Офіс компанії Гарант і Партнери знаходиться на метро Васильківська за адресою вул. Васильківська, 32.

Якщо ви їдете із центру, то на метро Майдан Незалежності увійдіть до останнього вагону. Як тільки ви приїжджаєте на метро Васильківська, виходите з вагона і повертайте ліворуч. У підземному переході при виході з метро поверніть знову наліво, і ви опинитеся на вулиці. Перед вами опиниться будівля на вході, в яку ви побачите скульптуру жінки з палітрою – це вхід у будівлю Комбінату «Художник». Увійдіть у парадні двері, відразу ж ви опинитеся на прохідній, повідомте консьєржу, що ви в компанію «Гарант і Партнери» і поверніть у перші двері ліворуч. Наприкінці коридору ви побачите сходи, вам потрібно піднятися на третій поверх і пройти у двері праворуч, далі коридором ви побачите кабінет 777 і ви на місці!


Для водіїв вантажного транспорту:

Рухайтеся вулицею Васильківська у бік Амурської площі. Наприкінці будівлі Комбінату ви побачите шлагбаум. Вашим орієнтиром може бути кафе «Кишеня», між ним і Комбінатом знаходиться потрібний вам шлагбаум. На КПП повідомте, що ви їдете до компанії «Гарант та партнери», і шлагбаум вам відкриє співробітник комбінату.
Далі вам слід повернути на першому повороті праворуч, після проїхавши невелику відстань при першій нагоді повернути ліворуч і знову праворуч. Ви опинитеся на майданчику, оточеному будинками. Припаркуйтеся та зателефонуйте нашому співробітнику, за вами спустяться щоб забрати товар та документи. 
Шановні клієнти! Якщо у Вас виникли претензії< /b> до роботи наших менеджерів чи ви залишилися незадоволені якістю продукції, передзвоніть за номером підтримки клієнтів: (050) 382-36-43
Ми уважно вислухаємо проблему та зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені!